O firmě

QUILTING s.r.o.

Firma QUILTING s.r.o.  se sídlem v Konici, byla založena v roce 1999 na základě předchozí spolupráce pana Hirta a pana Soboty v oblasti textilní výroby pro zahraniční firmy.

Z důvodu  této výroby byl zakoupen starší prošívací automat MECA, pro pokračování produkce výrobků z proševu. Bohužel v roce 2000 došlo k poklesu výroby a po vzájemné dohodě přešla firma na pana Hirta a stává se tak rodinnou firmou, která pokračuje v prošívání materiálů pro výrobu matrací. Po stabilizaci výroby dochází díky kvalitě k nárůstu výroby na dvousměnný provoz.

Připravovaná výroba vlastní kolekce matrací přináší problém s prostory, které jsou  v pronajatých prostorách v Budětsku nedostačující. Po problematickém hledání nových prostor byla v roce 2006 zakoupena bývalá provozovna OP Prostějov v Konici.

Následovala komplexní náročná rekonstrukce vnitřních prostor a od 2. ledna 2008 začíná firma výrobu ve vlastním objektu a může bez omezení rozšířit výrobu jak proševů, tak i matrací. Výroba se plynule zvyšuje jak pro externí odběratele, tak i pro naši firmu. Vzhledem k tomu, že vývoj ve výrobě matrací směřuje k novým trendům, zakoupili jsme v roce 2017 nový prošívací automat HENGYE, díky němuž jsme schopni prošívat uzavřené  a celoplošné vzory.

Šicí dílna byla vybavena novými šicími stroji JUKI a GARUDAN. Byl zakoupen nový automat na všívání zipů „zipper“, který našívá zip na oba díly matrace současně. To vše se odráží také  v naší nové kolekci matrací „Harmonie spánku“, která je postavena na kvalitních matracových jádrech a na výrobu náročných potahů.

Věříme, že matrace „Harmonie spánku“ budou ozdobou Vašich ložnic. Doufáme , že když ráno  vstanete, budete se těšit na to, jak večer zase ulehnete  na naše matrace.

Proč nakupovat u nás

  • Nakupujete přímo od českého výrobce
  • Dbáme na vysokou kvalitu produktů
  • Při nákupu máte dopravu ZDARMA
  • Garance výměny či vrácení zboží do 14 dnů
  • Možnost osobního odběru v naší prodejně

Vzorková prodejna matrací

Vzorková prodejna

Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0